ÚPRAVA VODY‚KRMIVA > Start jezírka > HealthyPond PondStarter 250 ml - Startovací bakterie

HealthyPond PondStarter 250 ml - Startovací bakterie

Biologicky rozkládají nebezpečné sloučeniny , které vznikají při hnilobných procesech.Biologický přípravek od Healthy Pond na potlačení růstu řas , který udržuje vodu čistou.Při použití startovacích bakterií je nutné vypnout UV lampu na 3 až 4 dny. Tento čas jim umožní adaptaci a potřebné namnožení.


(id:85814073)
298,-
cena bez DPH 246,28
dostupnost: skladem

Dodávají životu potřebné aktivně mikroorganismy do sterilní vody .Přidáváme do vody při zakládání jezírka a na každou novou sezonu čili na jaře.V klasické tekuté formě.Poštovné zdarma

Uměle vytvořený rybník je zpravidla sterilní , protože mu chybí životně důležité mikroorganismy. Pond Starter obsahuje důležité bakteriální kmeny ( Nitrosomonas a Nitrobacter ) v koncentrované formě . Bakterie podporují samočisticí schopnost jezírka , snižují přítomnost toxického amoniaku a dusitanů . Stabilizují také celkovou biologickou rovnováhu .

Dávkování : 0,5 l / 10 000 litrů vody

Nespotřebované bakterie je možno použít v následující sezóně .

 
* poštovné zdarma se vztahuje pouze na startovací bakterie zakoupené zvlášť ! Při koupi více výrobků Vám bude poštovné za bakterie odečteno z celkového poštovného .

Týdně přidáváme maximálně 0,4 l bakterií na 10 000 l jezírkové vody.

 
Předávkováním se zvyšuje účinnost . Polovinu stanovené dávky aplikujte do filtru a druhou do jezírka . Další dávkování je 10 ml vody na 1 000 l vody . Pokud je ve vodě zjištěn nitrit , aplikujte 20 ml na 1 000 l denně, pokud nevymizí . Při nově založených jezírkách napuštěných vodou s obsahem chloru přidávejte bakterie až po vyprchání chloru z vody ( cca po 5 dnech ) . Bakterie se přidávají vždy , pokud se čistí média určené k rozmnožování startovacích bakterií .

Důležitá upozornění : Před použitím důkladně protřepejte . Uchovávejte mimo dosah dětí . V případě kontaktu s očima vypláchněte teplou čistou vodou . Skladujte při teplotě 2 - 8 ° C, ne na přímém slunci . Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Vyrobeno v Německu .

Obsah: 250 ml na 5.000 litrů vody v jezírku

 

 

 

TOPlist
                     
 

Copyright © 2011 - 2016 SCP Shop s.r.o.Created by Jiri Dusek